Hakkımızda

Vatan Vakfı Kadın Misafirhanesi

Misafirhanemiz, Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı bünyesinde, kurumsal olarak yeni nesil konaklama anlayışıyla lisans, yüksek lisans, mastır, doktora, Erasmus, YÖS eğitimleri alan, staj ve çalışma hayatı sürecindeki yerli ve yabancı genç kızlarımıza hizmet vermektedir. Türkiye de kadın misafirhanesi olarak Luxury hizmet veren ilk ve tek misafirhanedir.

Birbirinden farklı özelliklere sahip, misafirlerle birlikte 1 kişilik, 2 kişilik,3 kişilik ve 4 kişilik odalardan oluşan misafirhanemiz 300 yerli ve yabancı kızımıza huzurlu, güvenli, rahat, sıcak ve hijyenik bir ortam içerisinde eğitim ve çalışma hayatı sürecinde destek olmak amacıyla kurulmuştur.

Misafirhanemizde TV salonu, fitness ve pilates salonu, kütüphane, etüt salonu, kafeterya, çamaşır ve ütü odası, valiz odası kullanıma sunulmuştur.

Misafirlerimizin konaklama süreçleri boyunca yaşamını kolaylaştırmak ve rahatını sağlamak amacıyla depreme dayanıklı olarak yapılan binamızın tüm odalarında hilton banyo, wc, ortopedik baza yatak, kütüphaneli çalışma masası, buzdolabı, elbise dolabı, wifi internet jeneratör ve merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Güvenliğin ön planda tutulduğu misafirhanemizde giriş ve çıkışlarda kullanılan yüz tarama sisteminin yanında 24 saat gece görüşlü kamera sistemiyle ve profesyonel güvenlik ekibiyle korunmaktadır.